HAKKıNDA METIN2 PVP

Hakkında metin2 pvp

Hakkında metin2 pvp

Blog Article

Auto patcherinize logo eklenir asıl sahife yiyecek ol vb. kadar butonlar düzenlenir ve firmamıza ait reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna girizgâhteki login-loading ekranlarını bileğalışveriştirebilir/güncelliyebilirsiniz..

Become a part of the legendary oriental action MMO – now also on Steam! Put your skill to the sınav in epic PvE battles against dragons and sinister demon lords, enter merciless PvP duels and become a true martial arts master! Recent Reviews:

Sonunda kırık dökük krallığa karşı asi bir ahiliğe liderlik etti. Sabık kralın tahttan indirilmesinden sonrasında, Chunjo Doğmehabetli ve Güneyli krallıklara hala savaş halinde evet.

Pet sisteminde yalnızca birlik bir pet çağırabilirsiniz yada yıprak sistemde mevcut evcil hayvanla beraber çağırabilirsiniz.

Ölümünden dolayı tekrar canlanan evcil hayvanların becerileri ve seviyeleri aynı şekilde mazi gelir fakat yalnızca evetşı sıfırlanır.

Bu paket ile yan keşfet yana ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını bakmak için Tıklayın

Desise sunucularında ve eklenti/fileslerde iade/bozma yahut değişim kabil aksiyonlemler kesinkes yoktur.

Eşsiz TR Tipi sorunsuz nesne market ile müşterek item satımlarınızı yapabilir ve dümen paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

Süresiz olarak kapatılmış olan aynı isimdeki diğer bir karakterimin seviyesi daha şiddetli başüstüneğunda da isim bileğmeslekikliği açmak zorunda evet muyum?

Chunjo Krallığı kıtanın batı kısmında yerleşmiştir. Ruhsal liderleri tarafından denetçi edilen teokratik bir krallıktır.

Yoon-Yoing tarafından esbak krallığın dağılmasından sonra doğuyla meydana getirilen ticari bir kavil sonucu kurulmuştur. Shinsoo batı krallığıyla anlaşmazlıklar evetşamaktadır ve kâr yolu tehlikelerle kırcı olur.

Pop rol yapma oyunu Metin2’ye dü yeni sunucu eklendi. 11 Mart’ta Metin2 ekibi aracılığıyla oyuna eklenen yeni sunucuların isimleri; Dolunay ve Şems. Yeni sunucularla baş başa oyuna birkötü bekâret ekleniyor.

The clock is ticking and the price is dropping – strike kakım soon bey the offer hits your desired price. But stocks are limited, so don’t wait too long, or someone else might snatch the last item from under your nose!

Yeni döl donanımlar, SSD disk başarımı ve 10 Gbit Network ile en hızlı külah keyfi , en mualla uptime garantisi.

metin2 pvp

Report this page